۲۰ دی ۱۳۹۶ ۰دیدگاه

شیر برقی هیدرولیک چیست

فروشگاه کیا صنعت زهرایی www.kia-sanat.ir » فروش محصولات صنعتی | تامین کننده انواع شیر برقی هیدرولیک

شیر برقی هیدرولیک چیست ؟

شیر برقی هیدرولیک
شیر برقی هیدرولیک (solenoid valve) ممکن است دریک طرف دارای بوبین باشد(شیر یک کله) یا در دو طرف دارای بوبین باشد (شیر دو کله) . سوکت شیر برقی ممکن است خاج یا داخل باشد و یا به صورت سیمی باشد (نوع y) . نحوه کار شیر برقی به این صورت است که فرمان الکتریکی از طریق سوکت به بوبین منتقل می گردد. درون محفظه شیر یک (spool) قرار گرفته که در دو سر آن دو واشر و دو فنر قرار دارد. در اثر تحریک الکتریکی وضعیت (spool) تغییر می کند و بسته به موقعیت باعث جریان یا قطع جریان روغن می گردد.شما می توانید قیمت انواع شیر برقی هیدرولیکی را در وبسایت کیا صنعت زهرایی مشاهده کنید . کیا صنعت زهرائی فروشنده شیر برقی هیدرولیک بسیاری از برندهای معتبر می باشد.

Hydraulic Solenoid Valve انواع شیر برقی هیدرولیک

شیر برقی هیدرولیک شیری است که با اعمال نیرویی الکتریکی عمل می نماید.

Hydraulic Solenoid Valve

انواع شیر برقی هیدرولیک : شیر برقی هیدرولیک شیری است که با اعمال نیرویی الکتریکی عمل می نماید و میزان جریان سیال را در یک سیستم هیدرولیک قطع و وصل یا تنظیم می کند، شیر برقی هیدرولیک شامل یک شیر است که به یک مکانیزم بوبین برقی (Solenoid) که توانائی قطع و وصل جریان سیال و یا کنترل آن را دارد ، متصل می باشد .این تغییر بر مبنای دستوری است که از سیستم کنترل دریافت میشود انجام می پذیرد.
انواع شیر برقی هیدرولیک یکی پر کاربردترین شیرهای برقی در اتوماسیون صنایع فولاد ، صنایع سیمان ، صنایع سنگین ، صنایع خودرو سازی ، صنایع هیدرولیک و خطوط تولید ماشین آلات هیدرولیک می باشد. که در انواع مختلف در دسترس می باشد.

فروش انواع شیر برقی هیدرولیک

فروش انواع شیر برقی هیدرولیک کنترل جهت
فروش شیر برقی هیدرولیک توزیع کننده پیلوت دار
فروش شیر برقی هیدرولیک کنترل فشار
فروش شیر برقی پروپشنال هیدرولیک
فروش شیر فشار شکن هیدرولیک
فروش اتصالات هیدرولیک

فروشگاه کیا صنعت زهرایی www.kia-sanat.ir | فروش محصولات صنعتی | تامین کننده انواع شیر برقی هیدرولیک |   شیر برقی هیدرولیک چیست |  شیر برقی هیدرولیک شیر برقی هیدرولیک solenoid valve

کار شیرهای برقی هیدرولیک

شیرهای برقی هیدرولیک شیری است که با اعمال نیرویی الکتریکی عمل می نماید و میزان جریان سیال را در یک سیستم هیدرولیک قطع و وصل یا تنظیم می کند، شیرهای برقی هیدرولیک شامل یک شیر است که به یک مکانیزم بوبین برقی (Solenoid) که توانائی قطع و وصل جریان سیال و یا کنترل آن را دارد ، متصل می باشد .این تغییر بر مبنای دستوری است که از سیستم کنترل دریافت میشود انجام می پذیرد.

شیر هیدرولیک

شیر هیدرولیک یکی پر کاربردترین شیرهای برقی در اتوماسیون صنایع فولاد ، صنایع سیمان ، صنایع سنگین ، صنایع خودرو سازی ، صنایع هیدرولیک و خطوط تولید ماشین آلات هیدرولیک می باشد. که در انواع مختلف در دسترس می باشد.

نوشتن دیدگاه